Про готель

Готель Villa Billa

Готель Villa Billa розташований в селі Татарів на березі річки Прут. Для гостей готелю пропонуємо 12 номерів класу стандарт та люкс. Номера готелю мають балкони із мальовничими пейзажами.

У готелі Villa Billa працює ресторан з літньою терасою. Є дитячий куток, безкоштовний доступ до WI-FI, стоянка для автомобілів. Ресторан спеціалізується на приготуванні страв європейської та української кухні. Діє великий басейн.

Відстань до гірськолижного курорту Буковель – 15 кілометрів, відстань до водоспаду Гук – 7 кілометрів, поблизу готелю розташоване велике озеро.

Татарів ще понад сотню років тому вважався одним із найкращих курортів Гуцульщини. Цілющий гірський мікроклімат в татарівській ущелині, вода із вмістом срібла, унікальний фітофон, зробили село популярним серед туристів ще за часів Австро-Угорської імперії.

Villa Billa – це комфортний готель, який з кожним днем розвивається, щоб забезпечити найкращий сервіс проживання у Карпатах. Велика кількість професіоналів, відданих своїй справі, працюють, щоб гості почували себе затишно та поверталися додому із хорошими враженнями від перебування у Карпатах.

На нашому сайті Ви зможете ознайомитися із ціновою політикою та меню ресторану.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо бронювання, можна цілодобово зателефонувати у готель за номером:

+380 (98) 904 24 64

+380 (99) 070 23 83

Обираючи готель «Villa Billa», будьте впевнені, що Ви відчуєте себе як вдома!

Comments are closed