Про готель

Готель Villa Billa

Готель Villa Billa розташований в селі Татарів на березі річки Прут. Для гостей готелю пропонуємо 12 номерів класу стандарт та люкс. Кожен номер готелю має балкон з прекрасним пейзажем.
В готелі Villa Billa для гостей працює ресторан з літньою терасою, безкоштовний доступ до WI FI, стоянка для автомобілів.

Відстань до гірськолижного курорту Буковель 15 кілометрів, відстань до водоспаду Гук 5 кілометрів, поблизу готель розташоване велике озеро.

Татарів ще понад сотню років тому вважався одним із найкращих курортів Гуцульщини. Цілющий гірський мікроклімат в татарівській ущелині, вода з вмістом срібла, унікальний фітофон, зробили село популярним серед туристів ще за часів Австро-Угорської імперії.

Готель Villa Billa це комфортний готель, який з кожним днем розвивається, щоб забезпечити найкращий сервіс проживання у Карпатах. Велика кількість професіоналів, відданих своїй справі, працюють, щоб гості почували себе добре та везли з собою хороші враження після перебування в Карпатах. Гостям готелю радо надають допомогу адміністратори, а чистоту та комфорт готельних номерів підтримують дбайливі покоївки.
На нашому сайті Ви зможете ознайомитися із ціновою політикою та меню закладу.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо бронювання, можна цілодобово зателефонувати у готель за номером:

+380 (98) 904 24 64

+380 (99) 070 23 83

Готель Villa Billa нещодавно розпочав завоювати серця своїх гостей. Вони залишають схвальні відгуки та пишуть про свої враження від проживання в Карпатах на найпопулярніших туристичних сайтах.

Обираючи готель «Villa Billa», будьте впевнені, що Ви відчуєте себе як вдома!

Comments are closed